Ruitersportcentrum De Groene Vallei

STARTLIJSTEN onderlinge dressuurwedstrijd

9 oktober 2021

 

Ruiters RSC de Groene Vallei

Klasse: “Bixie”

Start: 13:30 uur
 

            Naam ruiter                                                  Naam Paard

1

Lotte Withoot

Salsa

 

 

Klasse: B

Start vanaf: 13:40       

                        Naam ruiter                                      Naam Paard

1

Nikki Bey

Calvados

2

Zoe van Deur

Roas

3

Mira Bogusch

Panini

4

Ida Hoeppertz

Blacky

5

Nienke Bouman

Milano

6

Cliff Fickers

Alcaro

7

Vera Peeters

Miss Puck

8

Sam van de Miessen

Shakur

9

Robin Vermeulen

Johnny

10

Evi Sevarts

Silver

11

Nena Withoot

Bless

12

Paula Xhonneux

Alcaro

13

Ava van de Heuvel

Cartier

                            


Klasse: L1

Start vanaf: 15:00       

                        Naam ruiter                                      Naam Paard

1

Verona Froels

Harmonie

2

Kim Aldenhoven

Effe (zal starten in tijdslot van GVR-ruiters)

 

 

Pauze 15:15-15:45 uur

Ruiters Rijvereniging  “Groene-Vallei-Ruiters”

 

Klasse: B

Start vanaf: 15:45       

                        Naam ruiter                                      Naam Paard

1

Esmee Spronck

Largo

2

Dioekie Scheeren

Vegas

3

Ninthe Noteborn

Quastar

4

Isis Frederiks

Ferano

5

Nikki Kisters

Quastar

6

Kimberly Overeem

Luca (buiten mededingen)

7

Robyn Hanneman

Bayca

9

Purdey Göbbels

Tarant

10

Teuntje Delhey

Index

11

Nikki Kisters

Mercedes (buiten mededingen)

12

Xenia Spix

Quintino (zal starten in tijdslot van klasse M GVR-ruiters)

                            


Klasse: L1

Start vanaf: 17:00       

                        Naam ruiter                                      Naam Paard

1

Kim Aldenhoven

Effe (Neemt deel aan Klasse L1 RSC-ruiters)

2

Kimberley Overeem

Danza

3

Henriette Frederiks

Max

 

Klasse: M1

Start vanaf: 17:20      

                        Naam ruiter                                      Naam Paard

1

Linda Weerts

Zarrina

2

Marjolein Erens

Eelkje

3

Chantal Ramaekers

Durango

4

Xenia Spix

Quintino (Neemt deel aan Klasse B RSC-ruiters)

 

 

18:00 Prijsuitreiking

Dagwinnaar Dressuur RSC/ Clubkampioen LRV GVR 2021 / Cross-Dressuur Duo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ruitersport Centrum “De Groene Vallei” v.o.f.

Baamstraat 61
6465 AC Kerkrade

Telefoon

Kantine: 0031-(0)45-5412107
Tonie Esser: 0031-(0)6-53519085
May Esser: 0031-(0)6-13584455
Roy Esser: 0031-(0)6-20564758