Ruitersportcentrum De Groene Vallei

Korte informatie bijeenkomst voor de deelnemers

en vrijwilligers aan de Manege Battle!!

 

Zaterdagavond, 11 maart 18.00 uur!!

Het zou prettig zijn als er zo veel mogelijk betrokkenen aanwezig zijn!!

 

Kun je niet?? Laat het even Tonie weten!!

 

 

MANEGE BATTLE, DEEL II

STARTLIJSTEN, 12 MAART 2017

 

   

12 maart 2017

 

Categorie 1

     

B proef 5

 

 

 

Start nummer

Start tijd

Ruiter

Manege

Losrijden

9.15

10 minuten ruiter 1 t/m 5

 

1

9.30

Zoe Akkermans

GV

2

9.37

Puck de Groot

C&K

3

9.44

Zoe van Deur

GV

4

9.51

Faye Bruijnen

C&K

5

9.58

Noa Winkens

GV

Losrijden

10.05

10 minuten ruiter 6 t/m 10

 

6

10.20

Quinty Timmerman

C&K

7

10.27

Demi Mommertz

GV

8

10.34

Lotte Derrez

C&K

9

10.41

Elyana Pelzer

GV

10

10.48

Sigrid Flos

C&K

Losrijden

10.55

10 minuten ruiter 11 t/m 15

 

11

11.10

Jill Franssen

GV

12

11.17

Alizée Winters

C&K

13

11.24

Lea Engelke

GV

14

11.31

Lieke Delahaye

C&K

15

11.38

Lois Vermeulen

GV

Losrijden

11.45

10 minuten ruiter 16 t/m 18

 

16

12.00

Lara Visschedijk

C&K

17

12.07

Mila Schmetz

GV

18

12.14

Anouk Caelen

C&K

       

Uitreiking

12.40

30 minuten

 

 

 

 

   

12 maart 2017

 

Categorie 2

     

B proef 5

 

 

 

Start nummer

Starttijd

Ruiter

Manege

Losrijden

13.10

10 minuten ruiter 1 t/m 5

 

1

13.25

Kylie Budie

GV

2

13.32

Lauren Klabbers

C&K

3

13.37

Luna Muijrers

GV

4

13.44

Quinty Nelissen

C&K

5

13.51

Sofie Hardt

GV

Losrijden

14.00

10 minuten ruiter 6 t/m 10

 

6

14.15

Noa Ackermans

C&K

7

14.22

Fabienne Korver

GV

8

14.29

Kagleigh Dekkers

C&K

9

14.36

Isis Niels

GV

10

14.43

Britt Penners

C&K

Losrijden

14.50

10 minuten ruiter 11 t/m 15

 

11

15.05

Purdey Gobbels

GV

12

15.12

Anouk Kuiper

C&K

13

15.19

Robin Vermeulen

GV

14

15.26

Robin Dehue

C&K

15

15.33

Celine Palmen

GV

Losrijden

15.40

10 minuten ruiter 16 t/m 18

 

16

15.55

Nadine Logjes

C&K

17

16.02

Elisa Kinkartz

GV

18

16.09

Eefke Achterberg

C&K

       

Uitreiking

16.30

30 minuten

 
       

 

 

 

   

12 maart 2017

 

Categorie 3

     

L proef 9

 

 

 

Start nummer

Starttijd

Ruiter

Manege

Losrijden

17.00

10 minuten ruiter 1 t/m 5

 

1

17.15

Marjolein Erens

GV

2

17.22

Nadia Croes

C&K

3

17.29

Linda Weerts

GV

4

17.36

Beau Ummels

C&K

5

17.43

Daniela Soleil

GV

Losrijden

17.50

10 minuten ruiter 6 t/m 10

 

6

18.10

Claudia Jaegers

C&K

7

18.17

Sydney Roszler

GV

8

18.24

Sanne Timmerman

C&K

9

18.31

Yvonne Hey

GV

10

18.38

Nina Groenveld

C&K

Losrijden

18.45

10 minuten ruiter 11 t/m 15

 

11

19.00

Dahnee Peters

GV

12

19.07

Zoï Bruijnen

C&K

13

19.14

Britt Hogenhout

GV

14

19.21

Demi Muller

C&K

15

19.28

Ivette Plummen

GV

Losrijden

19.35

10 minuten ruiter 16 t/m 18

 

16

19.50

Ellen Kuiper

C&K

17

19.57

Patricia Linssen

GV

18

20.04

Elza Feijs

C&K

       

uitreiking

20.30

30 minuten