Ruitersportcentrum De Groene Vallei

Ruitersportcentrum "De Groene Vallei"

Definitieve startlijsten, d.d. 17 december 2016

Kerstspringen

 

Prijsuitreiking  Groep 1 - 2  - 3  - 4 – 5 - 6 om 21.30 uur in de kantine

 

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Strafpunten + tijd

Strafpunten + tijd

 

16.00

Parcour verkennen

Groep 1 + 2

20 cm.

 

 

 

 

16.15

Losrijden Groep 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

16.30

Zoe van Deur

Touch

 

 

2

16.34

Jill Fransen

Panini

 

 

3

16.38

Lois Vermeulen

Energie

 

 

4

16.42

Zoe Paffen

Mister Ed

 

 

5

16.46

Elyana Pelzer

Kios

 

 

6

16.50

Elianne Cremers

Lexus

 

 

7

16.54

Verona Froels

Lucky

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Groep 2

20 – 30 cm.

 

 

 

 

17.00

Losrijden Groep 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

17.10

Incke Herpers

Touch

 

 

2

17.14

Lynouck Vincent

Mister Ed

 

 

3

17.18

Britt Severens

Lexus

 

 

4

17.22

Michelle Bertrand

Kios

 

 

5

17.26

Cheyenna Reinartz

EP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Strafpunten + tijd

Strafpunten + tijd

 

17.30

Parcour verkennen

Groep 3 + 4

40 cm.

 

 

 

 

17.40

Losrijden groep 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

17.55

Luna Muijrers

Operette

 

 

2

17.59

Marjolein Erens

Ziezoo

 

 

3

18.03

Ursula Momm

Luca

 

 

4

18.07

Vera Crumbach

Cascadero

 

 

5

18.11

Demi Mommertz

Touch

 

 

6

18.15

Demi Lurken

Palatin

 

 

7

18.19

Robin Vermeulen

Ziezoo

 

 

8

18.23

Vera Westen

Max

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Groep 4

40 – 50 cm

 

 

 

 

18.30

Losrijden groep 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

18.40

Shirley Wirtz

Lorenzo

 

 

2

18.44

Zoe Akkermans

Salsa

 

 

3

18.48

Sofie Hardt

EP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

         

 

 

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Strafpunten + tijd

Strafpunten + tijd

 

18.55

Parcour verkennen

Groep 5 + 6

50 – 60 cm.

 

 

 

 

19.00

Losrijden Groep 5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

19.10

Elise Claessens

Chocolate

 

 

2

19.14

Ursula Momm

Luca

 

 

3

19.18

Shirley Wirtz

Chocolate

 

 

4

19.22

Fabienne Korver

Lucky

 

 

5

19.26

Kristy Pecasso

Touch

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Groep 6

80 – 100 cm

 

 

 

 

19.30

Losrijden Groep 6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

19.40

Nikki Kisters

EP

 

 

2

19.43

Tim Kisters

EP

 

 

3

19.46

Elise Claessens

Chocolate