Ruitersportcentrum De Groene Vallei

Ruitersportcentrum "De Groene Vallei"

 

Definitieve startlijsten, d.d. 8 januari 2017  

FNRS - proeven

Prijsuitreiking 19.00 uur

 

Rubriek 1B  (gemengd)

 

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

14.00

Zoe Paffen

Touch

 

 

2

14.08

Lisa Merx

Patriek

 

Ja

3

14.16

Jolie Hof

Touch

 

 

4

14.24

Julia Hamers

Mister Ed

 

 

5

14.32

Ava v.d. Heuvel

Salsa

Ja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

14.40

Natasja van Toor

Djura

Ja

Ja

2

14.48

Rietje Vliegen

Tridanka

Ja

Ja

 

 

 

 

 

 

 

 

Rubriek 2B (gemengd)

 

 

 

Jeugd

 

 

 

1

14.56

Zoe van Deur

Lexus

 

Ja

2

15.06

Isis Frederiks

Tjessie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

15.16

Mieke Verhoeven

Ziezoo

Ja-voren

Ja

2

15.26

Henriette Frederiks

Max

Ja

Ja

3

15.36

Lilian van Wersch

Ziezoo

Ja-voren

Ja

 

 

Rubriek 3B (volwassenen)

 

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

15.44

Kimberly Overeem

Geweldige

Ja-voren

Ja

2

15.52

Sofie Hardt

Tytus

springschoenen

 

3

16.00

Priscilla Thewessen

Geweldige

Ja-voren

Ja

 

 

 

 

 

 

 

         

 

Rubriek 4B (gemengd)

 

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

16.08

Kyra Boosten

Salsa

Ja-voren

Ja

2

16.16

Iris Russo

Touch

 

 

3

16.24

Nina Stoffers

Salsa

Ja-voren

Ja

 

 

 

 

 

 

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

16.32

Laura Lenz

Bella

Ja

Ja

 

 

Rubriek 5B (jeugd)

 

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

16.40

Eleni Pelzer

Topas

 

Ja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rubriek 6B (gemengd)

 

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

16.47

Zoe Akkermans

Salsa

Ja-voren

 

2

16.54

Lea Engelke

Panini

Ja

 

3

17.01

Lisa Pfeifer

Nico

Ja-voren

Ja

 

 

 

 

 

 

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

17.08

Bianca Blaauw

Femke

 

Ja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rubriek 7B (gemengd)

 

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

17.15

Mila Schmetz

Salsa

Ja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

17.22

Marjolein Erens

Eelkje

 

 

2

17.29

Lucy Weerts

Vangelis

 

Thiedemann

3

17.36

Vera Westen

Max

Ja

Ja

 

 

 

 

 

 

 

Rubriek 8B (jeugd)

 

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

17.43

Demi Mommertz

Touch

 

 

2

17.50

Isis Niels

Mister Ed

 

Ja

3

17.57

Jill Fransen

Panini

Ja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rubriek 10B (volwassenen)

 

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

18.04

Evelien van Westerop

Ziezoo

Ja-voren

Ja

2

18.11

Demi Lurken

Luna

 

Ja

 

 

 

 

 

 

 

 

Rubriek 11B (jeugd)

 

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

18.18

Lynn Rinkens

Kinou

Ja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rubriek 13B (volwassenen)

 

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

18.25

Linda Weerts

Zarrina