Ruitersportcentrum De Groene Vallei

Ruitersportcentrum "De Groene Vallei"

Definitieve startlijsten FNRS - proeven

d.d. 13 december 2015  

‚ÄčPrijsuitreiking 18.15 uur

 

Rubriek 1A (jeugd)

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

14.00

Imke Vinken

Nico

Ja-voren

Ja

 

 

 

 

 

 

 

         

 

Rubriek 3A (gemengd)

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

14.08

Lea Engelke

Panini

 

Ja

2

14.16

Zoe Akkermans

Marylou

 

 

3

14.24

Liv Vermeulen

Energie

 

Ja

4

14.32

Janine Ubaghs

Mister Ed

 

Ja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

14.40

Bianca Blaauw

Nirvana

 

Ja

2

14.48

Laura Lenz

Bella

Ja

Ja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rubriek 4A (gemengd)

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

14.56

Lois Vermeulen

Mister Ed

 

Ja

2

15.04

Elise Kinkartz

Beau

 

Ja

3

15.12

Lisa Pfeifer

Nico

Ja-voren

Ja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

15.20

Mirjam Rienstra

Topas

 

Ja

 

Rubriek 5A (jeugd)

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

15.28

Marjolein Erens

Bounty

 

Ja

 

 

 

 

 

 

 

         

 

Rubriek 6A (jeugd)

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

15.36

Isis Niels

Mister Ed

 

Ja

 

 

 

 

 

 

 

         

 

Rubriek 7A (gemengd)

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

15.44

Robin Vermeulen

Roxette

Ja

Ja

2

15.51

Britt Verhoeven

Silver

 

Ja

3

15.58

Demi Mommertz

Nico

Ja-voren

Ja

4

16.05

Britt Haffkamp

Valentine

Ja-voren

Ja

 

 

 

 

 

 

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

16.12

Patricia Linssen

Vangelis

 

Thiedemann

2

16.19

Dahnee Peters

Lucky

 

Ja

 

 

 

 

 

 

 

         

 

Rubriek 8A (gemengd

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

16.26

Liz Kolgens

Uvaldi

Ja

Ja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

16.33

Ursula Momm

Calluna

Ja

Ja

2         

16.40

Jacqueline Koster

Bounty

 

Ja

 

 

 

 

 

 

 

         

 

Rubriek 9A (gemengd)

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

16.47

Luna Muijrers

Operette

Ja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

16.54

Demi Lurken

Femke

Ja

 

2

17.01

Evelien v. Westerop

Topas

 

Ja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rubriek 10A (gemengd)

rtnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

17.08

Kristy Pecasse

Ziezoo

Ja

Ja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

17.15

Astrid Langen

Tridanka

Ja

Ja

 

 

 

 

 

 

 

         

 

Rubriek 12A (volwassenen)

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

17.22

Aniek Lambi

Winnetou

ja

 

 

 

 

 

 

 

 

         

 

Rubriek 15A (volwassenen)

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

17.30

Sammy Karssemakers

Calluna

Ja-voren

Ja