Ruitersportcentrum De Groene Vallei

Ruitersportcentrum "De Groene Vallei"

Definitieve startlijsten, d.d. 19 maart 2017  

FNRS - proeven

 

Prijsuitreiking 18.30 uur

 

Rubriek 1A  (jeugd)

 

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

14.00

Rowan Schuitemaker

Lexus

 

Ja

2

14.08

Lara Schuitemaker

Mister Ed

 

Ja

3

14.16

Jolie Buck

Lexus

 

Ja

 

         

 

 

Rubriek 2A (jeugd)

 

 

 

Jeugd

 

 

 

1

14.24

Michelle Bertrand

Mister Ed

 

Ja

2

14.32

Zoe Paffen

Touch

 

 

3

14.40

Julia Hamers

Mister Ed

 

Ja

4

14.48

Jolie Hof

Touch

 

 

 

         

 

 

Rubriek 3A (gemengd)

 

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

14.56

Zoe van Deur

Lexus

 

Ja

 

 

 

 

 

 

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

15.04

Sofie Hardt

Tytus

springschoenen

 

2

15.12

Henriette Frederiks

Max

Ja

Ja

3

15.20

Lilian v. Wersch

Ziezoo

Ja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rubriek 4A (gemengd)

 

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

15.28

Kyra Boosten

Salsa

Ja-voren

Ja

2

15.36

Noa Winkens

Touch

 

 

3

15.44

Nina Stoffers

Salsa

Ja-voren

Ja

4

15.52

Naomi Dassen

Lucky

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

16.00

Kimberly Overeem

Geweldige

Ja-voren

Ja

 

 

 

 

 

 

 

 

Rubriek 5A (gemengd)

 

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

16.08

Eleni Pelzer

Mister Ed

 

Ja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

16.16

Laura Lenz

Bella

Ja

Ja

 

 

 

 

 

 

 

 

Rubriek 6A (gemengd)

 

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

16.24

Zoe Akkermans

Kelke

 

 

2

16.31

Lea Engelke

Panini

Ja

 

3

16.38

Lisa Pfeifer

Nico

Ja-voren

Ja

4

16.45

Ella Geilenkirchen

Bounty

 

Ja

 

 

 

 

 

 

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

16.52

Bianca Blaauw

Nirvana

 

Ja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rubriek 7A (volwassenen)

 

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

16.59

Marjolein Erens

Eelkje

 

 

2

17.06

Lucy Weerts

Vangelis

 

Thiedemann

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rubriek 8A (jeugd)

 

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

17.12

Jill Fransen

Panini

Ja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rubriek 9A (gemengd)

 

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

17.19

Demi Mommertz

Tessa

 

 

2

17.26

Luna Muijrers

Operette

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

17.33

Patricia Linssen

Vangelis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rubriek 10A (volwassenen)

 

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

17.40

Evelien van Westerop

Topas

 

Ja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rubriek 11A (volwassenen)

 

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

17.47

Lynn Rinkens

Kinou

Ja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rubriek 12A (volwassenen)

 

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

17.54

Yvonne Hey

Femke

Ja

Ja

2

18.01

Kristy Pecasse

Mister Ed

 

Ja

 

 

 

 

 

 

 

 

Rubriek 14A (volwassenen)

 

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

18.08

Linda Weerts

Zarrina