Ruitersportcentrum De Groene Vallei

Ruitersportcentrum "De Groene Vallei"

Definitieve startlijsten, d.d. 7 mei 2016

FNRS - proeven

Prijsuitreiking 17.50 uur

 

 

Rubriek 1B  (gemengd)

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

14.00

Kyra Boosten

Marylou

 

 

2

14.08

Michelle Bertrand

Nico

Ja-voren

Ja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

14.16

Kimberly Overeem

Djura

 

 

 

         

 

Rubriek 2B (jeugd)

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

14.24

Nina Stoffers

Lexus

 

Ja

 

         

 

Rubriek 3B (jeugd)

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

14.32

Liv Vermeulen

Marylou

 

 

 

         

 

Rubriek 4B (jeugd)

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

14.40

Lea Engelke

Panini

Ja

Ja

 

         

 

Rubriek 5B (gemengd)

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

14.48

Marjolein Erens

Eelkje

Ja-voren

Ja

2

14.56

Lisa Pfeifer

Ziezoo

Ja-voren

Ja

3

15.04

Elise Kinkartz

Beau

 

Ja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

15.12

Franz Peters

Ziezoo

Ja-voren

Ja

2

15.20

Bianca Blaauw

Nirvana

 

Ja

3

15.28

Mona Schiermeijer

Xavier

 

Ja

 

Rubriek 6B (jeugd)

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

15.36

Isis Niels

Mister Ed

 

Ja

2

15.44

Mila Schmetz

Lucky

 

Ja

 

         

 

Rubriek 7B (gemengd)

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

15.52

Demi Mommertz

Touch

 

Ja

2

16.00

Jill Fransen

Panini

Ja

Ja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

16.08

Lucy Weerts

Vangelis

 

Thiedemann

 

         

 

Rubriek 8B (volwassenen)

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

 

         

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

16.16

Dahnee Peters

Lucky

 

Ja

2         

16.24

Patricia Linssen

Vangelis

 

Thiedemann

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

         

 

Rubriek 9B (volwassenen)

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

         

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

16.32

Ursula Momm

Calluna

Ja-voren

Ja

 

         

 

Rubriek 10B (volwassenen)

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

16.40

Evelien v. Westerop

Alex

Ja-voren

 

 

         

 

Rubriek 11B (gemengd)

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

16.48

Kristy Pecasse

Lucky

 

Ja

 

         

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

16.56

Yvonne Heij

Zarrina

 

 

 

         

 

Rubriek 12B (volwassenen)

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

17.04

Linda Weerts

Zarrina