Ruitersportcentrum De Groene Vallei

Ruitersportcentrum "De Groene Vallei"

Definitieve startlijsten, d.d. 24 januari 2016  

FNRS - proeven

Prijsuitreiking 18.30 uur

 

 

Rubriek 2B (jeugd)

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

14.00

Imke Vinken

Nico

Ja-voren

Ja

 

 

 

 

 

 

 

         

 

 

Rubriek 3B (gemengd)

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

14.10

Janine Ubaghs

Mister Ed

 

Ja

2

14.18

Zoe Akkermans

Touch

 

Ja

3

14.26

Liv Vermeulen

Energie

 

Ja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

14.34

Bianca Blaauw

Nirvana

 

Ja

2

14.42

Laura Lenz

Bella

Ja

Ja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rubriek 4B (gemengd)

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

14.50

Lisa Pfeifer

Nico

Ja-voren

Ja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

14.58

Franz Peters

Topas

 

Ja

2

15.06

Mirjam Rienstra

Ziezoo

Ja

ja

 

Rubriek 5B (jeugd)

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

15.14

Marjolein Erens

Frieda

 

Ja

2

15.22

Yana Dullens

Mister Ed

 

Ja

3

15.30

Lois Vermeulen

Energie

 

Ja

 

 

 

 

 

 

 

         

 

Rubriek 6B (gemengd)

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

15.38

Isis Niels

Mister Ed

 

Ja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

15.46

Vera Westen

Max

Ja

Ja

 

 

 

 

 

 

 

         

 

Rubriek 7B (gemengd)

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

15.54

Robin Vermeulen

Ovantie

Ja-voren

+sporen

2

16.01

Demi Mommertz

Touch

 

Ja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

16.08

Ninouk Franken

Mister Ed

 

Ja

 

 

 

 

 

 

 

         

 

Rubriek 8B (gemengd

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

16.15

Liz Kolgens

Uvaldi

Ja

Ja

2

16.22

Britt Verhoeven

Alex

Ja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

16.29

Dahnee Peters

Lucky

 

Ja

2         

16.36

Patricia Linssen

Vangelis

 

Thiedemann

 

 

 

 

 

 

 

         

 

Rubriek 9B (gemengd)

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

16.42

Luna Muijrers

Operette

Ja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

16.49

Demi Lurken

Femke

 

 

2

16.56

Evelien v. Westerop

Topas

 

Ja

3

17.03

Ursula Momm

Calluna

Ja-voren

Ja

 

 

 

 

 

 

 

Rubriek 10B (jeugd)

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

17.10

Kristy Pecasse

Touch

 

Ja

 

 

 

 

 

 

 

         

 

Rubriek 11B (volwassenen)

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

17.17

Yvonne Hey

Zarrina

 

 

 

 

 

 

 

 

 

         

 

Rubriek 12B (volwassenen)

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

17.24

Aniek Lambi

Winnetou

Ja

 

2

17.31

Linda Weerts

Zarrina

 

 

 

 

 

 

 

 

 

         

 

Rubriek 15B (volwassenen)

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

17.38

Sammy Karssemakers

Calluna

Ja-voren

Ja