Ruitersportcentrum De Groene Vallei

Ruitersportcentrum "De Groene Vallei"

FNRS - proeven, definitieve startlijsten

d.d. 21 februari 2016  

 

Prijsuitreiking 18.20 uur

 

 

Rubriek 2A (jeugd)

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

14.00

Naomi Dassen

Mary-lou

 

 

 

         

 

Rubriek 3A (gemengd)

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

14.10

Zoe Akkermans

Touch

 

Ja

2

14.18

Iris Russo

Mister Ed

 

Ja

3

14.26

Lea Engelke

Panini

 

Ja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

14.34

Laura Lenz

Bella

Ja

Ja

 

         

 

Rubriek 4A (gemengd)

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

14.42

Janine Ubaghs

Mister Ed

 

Ja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

14.50

Bianca Blaauw

Nirvana

 

Ja

2

14.58

Mirjam Rienstra

Ziezoo

Ja-voren

ja

 

Rubriek 5A (gemengd)

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

15.06

Marjolein Erens

Ziezo

 

Ja

2

15.14

Yana Dullens

Nico

Ja

Ja

3

15.22

Lois Vermeulen

Energie

 

Ja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

15.30

Franz Peters

Luna

 

Ja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rubriek 6A (jeugd)

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

15.38

Isis Niels

Mister Ed

 

Ja

2

15.46

Jill Fransen

Panini

 

Ja

3

15.54

Mila Schmetz

Lucky

 

Ja

 

         

 

Rubriek 7A (gemengd)

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

16.02

Robin Vermeulen

Roxette

Ja

Ja

2

16.10

Demi Mommertz

Touch

 

Ja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

16.18

Ninouk Franken

Mister Ed

 

Ja

 

         

 

Rubriek 8A (gemengd

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

16.26

Liz Kolgens

Odie

 

 

2

16.34

Britt Verhoeven

Alex

Ja-voren

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

16.41

Dahnee Peters

Lucky

 

Ja

2         

16.48

Patricia Linssen

Vangelis

 

Thiedemann

 

 

 

 

 

 

 

         

 

Rubriek 9A (volwassenen)

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

16.56

Evelien v. Westerop

Topas

 

Ja

2

17.03

Ursula Momm

Calluna

Ja-voren

Ja

 

         

 

Rubriek 11A (gemengd)

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

1

17.10

Nikki Kisters

Ovantie

Ja

sporem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

17.17

Yvonne Hey

Zarrina

 

 

 

         

 

Rubriek 12A (volwassenen)

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

17.24

Aniek Lambi

Winnetou

Ja

 

2

17.31

Linda Weerts

Zarrina

 

 

 

         

 

Rubriek 15A (volwassenen)

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

17.38

Sammy Karssemakers

Calluna

Ja-voren

Ja