Ruitersportcentrum De Groene Vallei

Ruitersportcentrum "De Groene Vallei"

Definitieve startlijsten, d.d. 20 maart 2016  

FNRS - proeven

Prijsuitreiking 18.20 uur

 

Rubriek 1B  (jeugd)

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

14.00

Nina Stoffers

Lexus

 

Ja

 

         

 

Rubriek 2B (jeugd)

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

14.08

Noa Winkens

Lucky

 

Ja

 

         

 

Rubriek 3B (jeugd)

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

14.18

Iris Russo

Mister Ed

 

Ja

2

14.26

Liv Vermeulen

Marylou

 

 

 

         

 

Rubriek 4B (gemengd)

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

14.34

Zoe Akkermans

Mister Ed

 

Ja

2

14.42

Lea Engelke

Panini

Ja

Ja

3

14.50

Elise Kinkartz

Beau

 

Ja

 

         

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

14.58

Bianca Blaauw

Nirvana

 

Ja

2

15.06

Laura Lenz

Bella

Ja

Ja

 

         

 

Rubriek 5B (gemengd)

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

15.14

Marjolein Erens

Eelkje

Ja-voren

Ja

2

15.22

Lisa Pfeifer

Ziezoo

Ja

Ja

3

15.30

Yana Dullens

Nico

Ja

Ja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

15.38

Franz Peters

Ziezoo

Ja

Ja

 

         

 

Rubriek 6B (gemengd)

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

15.46

Isis Niels

Mister Ed

 

Ja

2

15.54

Jill Fransen

Panini

Ja

Ja

3

16.02

Mila Schmetz

Lucky

 

Ja

4

16.10

Lois Vermeulen

Energie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

16.18

Purdey Gobbels

Ziezoo

Ja

Ja

 

         

 

Rubriek 7B (jeugd)

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

16.26

Demi Mommertz

Touch

 

Ja

 

         

 

Rubriek 8B (gemengd)

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

16.34

Liz Kolgens

Odie

 

 

2

16.41

Britt Verhoeven

Marylou

 

 

 

         

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

16.48

Dahnee Peters

Lucky

 

Ja

2         

16.56

Patricia Linssen

Vangelis

 

Thiedemann

 

         

 

Rubriek 9B (gemengd)

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

17.03

Luna Muijres

Operete

Ja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

17.10

Evelien van Westerop

Alex

Ja

 

2

17.17

Ursula Momm

Calluna

Ja-voren

Ja

3

17.24

Demi Lurken

Ziezoo

Ja

Ja

 

         

 

Rubriek 11B (volwassenen)

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

17.31

Yvonne Hey

Zarrina

 

 

 

         

 

Rubriek 12B (volwassenen)

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

17.38

Linda Weerts

Zarrina