Ruitersportcentrum De Groene Vallei

Ruitersportcentrum "De Groene Vallei"

 

Definitieve startlijsten

d.d. 18 september 2016  

FNRS - proeven

Prijsuitreiking 18.15 uur

 

Rubriek 1B  (volwassenen)

 

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

14.00

Eva Verhoeven

Ziezoo

Ja-voren

Ja

2

14.08

Sofie Hardt

Tytus

 

Springschoenen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rubriek 3B (gemengd)

 

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

14.16

Kyra Boosten

Mister Ed

 

 

2

14.24

Noa Winkens  

Lucky

 

Ja

3

14.32

Nina Stoffers

Salsa

Ja-voren

 

4

14.40

Naomi Dassen

Lucky

 

Ja

 

 

 

 

 

 

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

14.48

Kimberly Overeem

Geweldige

Ja-voren

Ja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rubriek 4B (jeugd)

 

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

14.56

Iris Russo

Mister Ed

 

Ja

 

 

 

 

 

 

 

         

 

Rubriek 5B (gemengd)

 

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

15.04

Zoe Akkermans

Mister Ed

 

Ja

2

15.12

Lea Engelke

Panini

Ja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

15.20

Bianca Blaauw

Nirvana

 

Ja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rubriek 6B (volwassenen)

 

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

15.28

Mona Schiermeijer

Bounty

 

Ja

2

15.36

Marjolein Erens

Eelkje

Ja-voren

Ja

3

15.44

Vera Westen

Topas

 

Ja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rubriek 7B (gemengd)

 

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

15.52

Jill Fransen

Panini

Ja

 

2

16.00

Mila Schmetz

Lucky

 

Ja

3

16.08

Isis Niels

Beauty

 

Ja

 

 

 

 

 

 

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

16.16

Purdey  Gobbels

Chambon

 

Ja

2

16.24

Lucy Weerts

Vangelis

 

Thiedemann

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rubriek 8B (gemengd)

 

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

16.32

Demi Mommertz

Salsa

Ja-voren

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

16.40

Patricia Linssen

Vangelis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rubriek 9B (gemengd)

 

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

16.48

Luna Muijrers

Operette

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

16.56

Ursula Momm

Luca

 

 

2

17.04

Demi Lurken

Bounty

 

Ja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rubriek 10B (gemengd)

 

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

17.12

Lynn Rinkens

Kinou

Ja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

17.20

Evelien van Westerop

Topas

 

Ja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rubriek 11B (jeugd)

 

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

17.28

Kristy Pecasse

Eelkje

Ja-voren

Ja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rubriek 13B (volwassenen)

 

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

17.36

Linda Weerts

Zarrina