Ruitersportcentrum De Groene Vallei

Ruitersportcentrum "De Groene Vallei"

Definitieve startlijsten, d.d. 18 oktober 2015, FNRS - proeven

Prijsuitreiking 19.00 uur

 

Rubriek 1A (jeugd)

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

14.00

Lea Engelke

Panini

 

Ja

2

14.08

Zoe Akkermans

Marylou

 

 

3

14.16

Liv Vermeulen

Energie

 

Ja

 

 

 

 

 

 

           

 

 

 

Rubriek 2A (jeugd)

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

14.24

Janine Ubaghs

Mister Ed

 

Ja

 

 

 

 

 

 

           

 

 

 

Rubriek 3A (gemengd)

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

14.34

Lois Vermeulen

Maryloy

 

 

2

14.42

Elise Kinkartz

Beau

 

Ja

3

14.50

Lisa Pfeifer

Mister Ed

 

Ja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

14.58

Mirjam Rienstra

Ziezo

Ja-voren

Ja

2

15.06

Laura Lenz

Bella

Ja

Ja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rubriek 4A (jeugd)

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

15.14

Yana Dullens

Silver

 

Ja

2

15.22

Marjolein Erens

Frieda

 

Ja

 

 

 

 

 

 

 

         

 

Rubriek 5A (jeugd)

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

15.30

Myrthe Struver

Touch

 

Ja

2

15.38

Isis Niels

Mister Ed

 

Ja

3

15.46

Senna de Bueger

Silver

 

Ja

 

 

 

 

 

 

 

         

 

Rubriek 6A (gemengd)

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

15.54

Jill Fransen

Panini

 

Ja

2

16.02

Mila Schmetz

Tessa

 

 

3

16.10

Incke Herpers

Miss Puck

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

16.18

Vera Westen

Max

Ja

Ja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rubriek 7A (gemengd)

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

16.26

Robin Vermeulen

Roxette

Ja

Ja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

16.34

Patricia Linssen

Pablo

 

 

2

16.42

Dahnee Peters

Lucky

 

Ja

3

16.50

Ninouk Franken

Mister Ed

 

Ja

 

 

 

 

 

 

 

         

 

Pauze van 17.00 uur tot 17.20 uur

 

Rubriek 8A (gemengd

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

17.20

Liz Kolgens

Uvaldi

Ja

Ja

2

17.27

Sanne Andriolo

Mister Ed

 

Ja

 

 

 

 

 

 

 

         

 

 

 

 

 

 

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

17.34

Ursula Momm

Luca

 

Ja+sporen+voortuig

 

 

 

 

 

 

 

         

 

Rubriek 9A (gemengd)

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

17.41

Luna Muijrers

Geweldige

Ja

ja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

17.48

Demi Lurken

Femke

Ja

Ja

2

17.55

Evelien v. Westerop

Mister Ed

 

Ja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rubriek 10A (jeugd)

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

18.02

Kristy Pecasse

Touch

 

Ja

2

18.09

Lynn Rinkens

Tridanka

Ja

Ja

 

 

 

 

 

 

 

         

 

Rubriek 11A (volwassenen)

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

18.16

Linda Weerts

Zarrina

 

 

 

 

 

 

 

 

 

         

 

Rubriek 14A (volwassenen)

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

18.23

Sammy Karssemakers

Calluna

Ja

Ja