Ruitersportcentrum De Groene Vallei

Ruitersportcentrum "De Groene Vallei"

 

Definitieve startlijsten

FNRS - proeven, d.d. 15 november 2015  

‚ÄčPrijsuitreiking 19.15 uur

 

Rubriek 2B (jeugd)

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

14.00

Lea Engelke

Panini

 

Ja

2

14.10

Zoe Akkermans

Marylou

 

 

3

14.20

Liv Vermeulen

Energie

 

Ja

 

       

 

 

         

 

Rubriek 3B (gemengd)

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

14.30

Demi Verhoeven

Marylou

 

 

2

14.38

Elise Kinkartz

Beau

 

Ja

3

14.46

Lisa Pfeifer

Mister Ed

 

Ja

 

         

 

 

 

 

 

 

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

14.54

Bianca Blaauw

Nirvana

 

Ja

2

15.02

Laura Lenz

Bella

Ja

Ja

 

         

 

Rubriek 4B (jeugd)

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

15.10

Lois Vermeulen

Marylou

 

Ja

2

15.18

Marjolein Erens

Frieda

 

Ja

 

         

 

Rubriek 5B (jeugd)

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

15.26

Myrthe Struver

Touch

 

 

2

15.34

Isis Niels

Mister Ed

 

Ja

 

 

 

 

 

 

 

         

 

Rubriek 6B (gemengd)

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

15.42

Jill Fransen

Panini

 

Ja

2

15.50

Demi Mommertz

Mister Ed

 

 

 

 

 

 

 

 

 

         

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

15.58

Vera Westen

Max

Ja

Ja

2

16.06

Purdey Gobbels

Bounty

 

Ja

 

 

 

 

 

 

 

Rubriek 7B (gemengd)

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

16.14

Robin Vermeulen

Roxette

Ja

Ja

2

16.22

Britt Verhoeven

Alex

Ja

 

 

         

 

 

 

 

 

 

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

16.28

Patricia Linssen

Vangelis

 

Thiedemann

2

16.36

Dahnee Peters

Lucky

 

Ja

3

16.44

Ivette Plummen

Ziezoo

Ja

Ja

4

16.52

Ninouk Franken

Mister Ed

 

Ja

 

         

 

 

Pauze van 17.00 uur tot 17.20 uur

 

Rubriek 8B (gemengd

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

17.20

Liz Kolgens

Uvaldi

Ja

Ja

2

17.27

Sanne Andriolo

Ziezoo

Ja-voren

Ja

 

       

 

 

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

17.34

Ursula Momm

Luca

 

Ja+sporen+voortuig

2         

17.41

Jacqueline Koster

Ziezoo

 

Ja

 

         

 

 

Rubriek 9B (gemengd)

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

17.51

Luna Muijrers

Nico

Ja

ja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

17.58

Demi Lurken

Femke

Ja

 

2

18.05

Evelien v. Westerop

Mister Ed

 

Ja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rubriek 10B (gemengd)

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

18.12

Kristy Pecasse

Touch

 

Ja

2

18.19

Lynn Rinkens

Tridanka

Ja

Ja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

18.26

Yvonne Heij

Zarrina

 

 

 

         

 

Rubriek 11B (volwassenen)

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

18.33

Linda Weerts

Zarrina

 

 

 

 

 

 

 

 

 

         

 

Rubriek 12B (volwassenen)

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

18.40

Aniek Lambi

Winnetou

Ja