Ruitersportcentrum De Groene Vallei

Ruitersportcentrum "De Groene Vallei"

 

Definitieve startlijsten, d.d. 13 november 2016  

FNRS - proeven

 

Prijsuitreiking 18.50 uur

 

Rubriek 1B  (gemengd)

 

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

14.00

Isis Frederiks

Energie

 

 

2

14.08

Zoe van Deur

Lexus

 

Ja

3

14.16

Fabienne Weidner

Lucky

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

14.24

Mieke Verhoeven

Ziezoo

Ja

Ja

2

14.32

Henriette Frederiks

Max

Ja

Ja

3

14.40

Lilian van Wersch

Ziezoo

Ja

Ja

 

 

Rubriek 2B (volwassenen)

 

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

14.48

Sofie Hardt

Tytus

 

Springkappen

 

 

 

 

 

 

 

 

Rubriek 3B (gemengd)

 

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

14.56

Kyra Boosten

Mister Ed

 

 

2

15.04

Nina Stoffers

Salsa

Ja-voren

 

3

15.12

Anne-Sophie Bodelier

Kyara

Ja-voren

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

15.20

Kimberly Overeem

Geweldige

Ja-voren

Ja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rubriek 4B (gemengd)

 

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

15.28

Noa Winkens

Lucky

 

 

2

15.36

Naomi Dassen

Lucky

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

15.44

Laura Lenz

Bella

Ja

Ja

 

 

Rubriek 5B (gemengd)

 

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

15.52

Zoe Akkermans

Salsa

Ja

 

2

16.00

Lea Engelke

Panini

Ja

 

3

16.08

Lisa Pfeifer

Nico

Ja-voren

Ja

 

 

 

 

 

 

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

16.16

Bianca Blaauw

Femke

 

Ja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rubriek 6B (gemengd)

 

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

16.24

Lois Vermeulen

Salsa

Ja-voren

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

16.32

Marjolein Erens

Eelkje

Ja-voren

Ja

2

16.40

Vera Westen

Max

Ja

Ja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rubriek 7B (gemengd)

 

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

16.48

Jill Fransen

Panini

Ja

 

2

16.56

Mila Schmetz

Salsa

Ja

 

3

17.04

Isis Niels

Beauty

 

Ja

4

17.12

Robin Vermeulen

Tridanka

Ja

Ja

 

 

 

 

 

 

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

17.20

Lucy Weerts

Vangelis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rubriek 8B (jeugd)

 

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

17.28

Demi Mommertz

Salsa

Ja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rubriek 9B (volwassenen)

 

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

17.36

Patricia Linssen

Vangelis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rubriek 10B (gemengd)

 

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

17.44

Lynn Rinkens

Kinou

Ja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

17.52

Evelien van Westerop

Megan

 

 

2

18.00

Demi Lurken

Femke

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rubriek 11B (jeugd)

 

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Jeugd

 

 

 

1

18.08

Kristy Pecasse

Mister Ed

 

Ja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rubriek 13B (volwassenen)

 

Startnr.

Starttijd

Ruiter

Paard/Pony

Peeskappen

Martingaal

 

 

Volwassenen

 

 

 

1

18.16

Linda Weerts

Zarrina